منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 7 روند برتر سئو که برای موفقیت در سال 2020 باید دنبال کنید

7 روند برتر سئو که برای موفقیت در سال 2020 باید دنبال کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
7 روند برتر سئو که برای موفقیت در سال 2020 باید دنبال کنید

بهینه سازی موتور جستجو هر روز با هر به روز رسانی الگوریتم جدید سخت تر می شود. شما باید وب سایت خود را به طور منظم به روز کنید.

در واقعیت، به‌روزرسانی‌های Google مانعی ندارند. هر گونه به روز رسانی به الگوریتم برای بهبود تجربه کاربر و اطلاعات درخواستی است که دریافت می کنند.

در اینجا چند مورد استاندارد وجود دارد 7 روش سئو که در سال 2020 بدون تأخیر باید دنبال کنید

7 روند برتر سئو که برای موفقیت در سال 2020 باید دنبال کنید

از عناوین و توضیحات متا به طور موثر استفاده کنید:

ربات های موتور جستجو متا تگ ها را می خوانند، این اولین چیزی است که کاربران قبل از ورود به وب سایت شما از SERP به آن نگاه می کنند. نوشتن متا تگ های جذاب خواهد بود افزایش CTR لینک در SERP. در حین نوشتن محتوا برای متا تگ ها به اندازه کافی در مورد کلمات کلیدی خود تحقیق کنید. مطمئن شوید که برای مردم محتوا می نویسید، نه برای جذب ربات ها، با فرض اینکه در SERP درآمد بیشتری کسب کنید.

7 روند برتر سئو که برای موفقیت در سال 2020 باید دنبال کنید

اطمینان حاصل کنید که URL ها خاص کلمه کلیدی هستند:

استفاده كردن کلمات کلیدی URL این به کاربران کمک می کند تا بفهمند صفحه در مورد چیست. جزئیات بیشتری در مورد صفحه ارائه می دهد، فرض کنید زمانی که محتوا را با URL خالی به اشتراک می گذارید. URL ها به طور پیش فرض هنگام ساخت هر صفحه تولید می شوند، اما می توانند از تاریخ، اعداد و داده های نامربوط نیز تشکیل شوند، این امر تأثیر منفی بر رتبه بندی SEO شما خواهد داشت زیرا به نوعی تراکم کلمات کلیدی را در لیست شما در SERP کاهش می دهد.

صفحه را برای یک کلمه کلیدی خاص در اینجا ببینید: https://www.vps9.net/russia-kvm-linux-vps

از محتوای بصری استفاده کنید:

با افزایش نیاز و مصرف محتوای بصری اخیرا، دامنه توجه به محتوای متنی در حال کاهش است. اگر می‌خواهید کاربران زمان بیشتری را برای درک محتوای شما صرف کنند و بر اساس فراخوان اقدام کنند، باید آن را در نظر بگیرید تصاویر و ویدیوها در صفحه شما.

محتوای بصری در حال ترند است و کاربران را جذب می کند. آنها اغلب تمایل دارند زمانی که محتوا از نظر بصری جذاب باشد، آن را متوقف کرده و بخوانند. نمایش برخی از نشانگرهای محتوای کلیدی به صورت بصری پیام را به وضوح در مدت زمان کوتاهی منتقل می کند و باعث ایجاد علاقه می شود.

حذف صفحات با ترافیک صفر:

صفحات با ترافیک صفر به صفحاتی گفته می شود که محتوای با کیفیت کافی در صفحات خود ندارند. چنین صفحاتی بر کیفیت کلی وب سایت شما تأثیر می گذارد. صفحات وب را که هیچ ترافیکی دریافت نمی کنند شناسایی کنید، آنها را حذف کنید و محتوا را با اطلاعات مفید به روز کنید.

میزبانی VPS آلمان img

به روز رسانی محتوای کم کارایی:

داشتن محتوای قدیمی خوب است، اما باید مطمئن شوید که به طور منظم آن را به روز می کنید تا هر بار به اندازه کافی جذاب بماند. به جای انتشار هر بار محتوای جدید، می توانید محتوای موجود را با کمی محتوای بصری و آمار بیشتر به روز کنید تا جذاب تر و آموزنده تر شود.

استفاده از بک لینک:

لینک ها برای هدایت ترافیک به سایت شما ضروری هستند. شما بک لینک هایی از وب سایت های دیگر ایجاد می کنید که اجازه ارسال مهمان را می دهند، و یک بک لینک به سایت خود از بیو خود ایجاد می کنید. راه دیگر ایجاد محتوای پادکست از طریق همکاری با شخصی در جایگاه مشابه است. همچنین می تواند حضور شما را در جایگاه صنعتی شما افزایش دهد.

طراحی صفحه واکنشگرا و سرعت:

وب سایت شما نه تنها بر روی دسکتاپ قابل مشاهده است، بلکه در دستگاه های مختلف مانند تبلت و گوشی های هوشمند نیز قابل مشاهده است. این روزها وجود دارد افزایش تعداد کاربران گوشی های هوشمند بنابراین لازم است یک طراحی وب ریسپانسیو داشته باشید که صفحه وب را با توجه به اندازه صفحه تنظیم کند.

به اشتراک گذاری و تبلیغ سایت شما:

گزینه های اشتراک گذاری را به محتوای وب سایت و لیست محصولات خود اضافه کنید تا کاربران بتوانند محتوای شما را با یک کلیک به اشتراک بگذارند. این باعث ایجاد محتوا می شود قابلیت اشتراک گذاری زمانی که هر کاربر قصد دارد محتوا را با دوستان خود به اشتراک بگذارد. این نه تنها به شما کمک می کند تا در معرض دید بیشتری قرار بگیرید، بلکه منجر به افزایش رتبه شما نیز می شود.

نتیجه

نیاز دارد محتوای با کیفیت و کاربر پسند بودن در وب سایت. در مورد به روز رسانی الگوریتم، با ارتقای فناوری، این به روز رسانی ادامه می یابد. نیاز به آخرین به روز رسانی اجتناب ناپذیر است، این تنها راه توسعه است. اگر وب سایت خود را به موقع به روز نکنید، به زودی از رقابت خارج خواهید شد. بنابراین وب سایت خود را مطابق به روز رسانی های تکنولوژیکی جدید به روز نگه دارید. سعی نکنید الگوریتم گوگل را با میانبرهای قدیمی فریب دهید. با تمرین تکنیک های SEO بالا، از رقبای خاص خود جلوتر خواهید ماند و در SERP رتبه بالاتری خواهید داشت.