منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • 5 روش هوشمند برای جذب ترافیک بیشتر به وبلاگ شما

5 روش هوشمند برای جذب ترافیک بیشتر به وبلاگ شما

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

از آنجایی که برای به دست آوردن ترافیک بیشتر روی وب سایت خود سخت کار کرده اید، گوگل میلیاردها جستجو در روز وجود دارد اگر می خواهید ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید، احتمالاً قبلاً این جمله را شنیده اید که “محتوا پادشاه است” در یک وب سایت.

فقط به خاطر نوشتن وبلاگ ننویسید. در مورد موضوع و محتوا دقیق تر باشید. مثل یک مخاطب فکر کنید به شما کمک می کند تا ایده های بیشتری در مورد نحوه وبلاگ نویسی به دست آورید، موفق ترین محتوا محتوایی است که نیاز خاصی را برآورده کند.

بیایید چند چیز را بررسی کنیم که از یک جهت واقعاً مفید هستند

1. محتوای همیشه سبز برای وبلاگ خود ایجاد کنید

هر وبلاگ نویس باید از محتوا آگاه باشد. محتوای همیشه سبز به معنای محتوایی است که می تواند برای همیشه در وب زنده بماند. از کلمات کلیدی که می خواهید بسازید نترسید عناوین Kickass که واقعا به جذب بازدیدکنندگان بیشتر به سایت شما کمک می کند و علاقه آنها را جلب می کند. اگر محتوای فوق‌العاده‌ای در پشت عنوان هک شده پنهان داشته باشید، محتوای شما به سرعت از بین می‌رود. بنابراین ایجاد عناوین تاثیرگذار که تفاوت زیادی در محتوا ایجاد می کند، همیشه تمرین خوبی است. خوب، بحث در مورد محتوا “ظاهر همه چیز است” وبلاگ شما باید محتوا و عناوین جذابی داشته باشد.

2. وارد شبکه های اجتماعی شوید

امیدوارم به فکر باشید فیس بوک، توییتر، اینستاگرام، پینترست، درست است؟ بله، اینها بهترین راه ها برای افزایش ترافیک وب سایت شما با تبلیغ محتوای وبلاگ شما هستند. فقط نوشتن وبلاگ های عالی و امیدواریم که مخاطبان شما آن را پیدا کنند کافی نیست – شما باید در مورد لینک توییتر، توییت ها، لایک ها، اشتراک گذاری ها و غیره بسیار فعال باشیددر حالی که ارتقاء لینکدین می تواند به سایت شما کمک کند تا در نتایج جستجوی سفارشی ظاهر شود و به ویژه در آن موثر به نظر برسد B2B سوله ها

اگر شرکت شما یک محصول یا خدمات B2C ارائه دهنده، پس ممکن است با سایت های اجتماعی مانند Pinterest و Instagram جذابیت خوبی پیدا کنید. فکر می‌کنم این نکته بهتری در مورد نحوه استفاده حداکثری از بازاریابی رسانه‌های اجتماعی برای جذب ترافیک بیشتر و بیشتر به صفحات وب باشد.

3. با وبلاگ نویسی مهمان درگیر شوید

این تکنیک منحصر به فرد برای تبلیغ مؤثرتر محتوای شما است. این تمرین ارسال محتوای خود در وبلاگ های دیگر و همچنین دعوت از افراد در جایگاه شما برای وبلاگ در سایت شما است. شما فقط در صورتی می توانید خوانندگان جدیدی را به سایت خود جذب کنید که احتمالا مقاله مهمان شما را به اشتراک بگذارند و به آن لینک دهند. فقط مطمئن شوید که فقط محتوای اصلی با کیفیت بالا و بدون هیچ گونه پیوند هرزنامه ارسال می کنید زیرا گوگل به طور قابل توجهی وبلاگ نویسی مهمان با کیفیت پایین را کاهش می دهد.

4. تکنیک های سئو را در وب سایت خود اعمال کنید

سئو بخشی از بهینه سازی وب سایت است که در آن می توانید ترافیک بیشتری را به وب سایت خود هدایت کنید. علاوه بر این، بهترین روش‌ها به شما کمک می‌کنند تا وب‌سایت خود را برای موتورهای جستجو دوست‌تر کنید. برای بهبود وب سایت خود نیازی به «سئو حرفه ای» ندارید. نکته مهم این است که پلتفرم های سئو خاصی وجود دارد که دسترسی به آن را آسان می کند ترافیک ارگانیک با کیفیت بالا به وبلاگ شما.

وبلاگ نویسان باید همیشه فکر کنند که وبلاگ های آنها منحصر به فرد است و باید تا حد امکان مخاطبان بالقوه را جذب کند.

5. در اینجا ما برخی از رایج ترین تکنیک های سئو را داریم

 • تحقیق در مورد کلمات کلیدی مرتبط با عنوان وبلاگ خود انجام دهید.
 • بهینه سازی تصویر
 • به خوانندگان اجازه دهید در وبلاگ شما مشترک شوند.
 • روی کلمات کلیدی دم بلند تمرکز کنید.

نتیجه:

 • در مورد محتوای وبلاگ خود دقیق باشید.
 • برای فاش کردن اطلاعات بیشتر به شبکه های اجتماعی مراجعه کنید.
 • وبلاگ نویسی مهمان برای هر وبلاگ نویس ضروری است.
 • از SEO برای به دست آوردن نتایج ارگانیک بهتر استفاده کنید.