منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه بومی سازی وب سایت خود را موفق کنیم

چگونه بومی سازی وب سایت خود را موفق کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه بومی سازی وب سایت خود را موفق کنیم

به طور کلی، بومی سازی وب سایت شما نیاز به سرمایه گذاری تلاش، زمان و منابع دارد

عمدتا برای بحث، چگونه بر موفقیت تلاش های خود تأثیر می گذارید؟ به عنوان مثال، فرض کنید می‌خواهید وب‌سایت خود را برای مکان‌هایی که به زبان‌های مختلف صحبت می‌شود بومی‌سازی کنید، در حالی که آن زبان‌ها به یک شکل نوشته شده‌اند، درست است؟…

چگونه بومی سازی وب سایت خود را موفق کنیم

یک ابزار ارزشمند برای آزمایش بومی سازی شما خواهد بود VPN یا سرور پروکسی، می توانید به وب سایت خود وصل شوید به گونه ای که گویی از هر جای دنیا در حال اتصال هستید. در مورد فوق، می توانید از VPN در تلفن هوشمند خود برای اتصال به وب سایت خود از سرور مبتنی بر مکان استفاده کنید.

خوب، من چند مرحله مهم برای بومی سازی وب سایت را فهرست کرده ام، این را بررسی کنید…

مخاطب/بازار هدف خود را مشخص کنید

هزینه های محلی سازی اولیه با تعداد زبان هایی که می خواهید با آنها کار کنید و مکان ها یا کشورهایی که می خواهید هدف قرار دهید افزایش می یابد. اگر پایگاه اصلی مشتری/مشتری شما در یک یا دو کشور است. مخاطب/بازار هدف خود و اینکه فکر می کنید محصول شما در کجا موفق تر خواهد بود را مشخص کنید. کشورهایی را که احتمال بیشتری برای آوردن یک کشور بزرگتر دارند، به دقت تجزیه و تحلیل کنید بازگشت سرمایه برای پروژه بومی سازی وب سایت شما

جهانی شدن بدون تحقیق صحیح، بی دقتی و غیر قابل توصیه است. تحقیقات خاصی را در هر منطقه جغرافیایی که می خواهید هدف قرار دهید، انجام دهید. اگر محصول شما تا حدی محبوب است و تقاضای بیشتری در یک منطقه وجود دارد، در آنجا بمانید. سعی کنید سوالات ساده اما ضروری مانند:

  • چقدر رقابت وجود دارد؟
  • آیا می توان محصولات شما را در اختیار خریداران داخلی قرار داد؟
  • هزینه پشتیبانی مشتری و حمل و نقل شما چقدر است؟
  • آیا بازارهای خاصی به محصول شما علاقه مند هستند؟میزبانی VPS آلمان img

نرخ رشد بازار چقدر است؟ اینها چند نکته است که باید در نظر داشت. رسیدن به مشتریان بالقوه بیشتر بدون هزینه بیشتر مهم است.

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق در مورد کلمات کلیدی را فراموش نکنید. مهم است که لیست کلمات کلیدی خود را آماده کنید. این باید دقیقاً یا به طور کلی با عباراتی که مشتریان بالقوه شما جستجو می کنند مطابقت داشته باشد. این معمولاً شامل ابرداده، چگالی کلمات کلیدی در سایت شما و لنگرهای پیوند خارجی است که برای هدف قرار دادن شرکت خود استفاده می کنید.

اطمینان حاصل کنید که از کلمات کلیدی جستجو در همه جنبه ها مانند بهینه سازی وب سایت و محتوایی استفاده می کنید که بعداً در صفحه نتایج موتور جستجو منعکس می شود.

و نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که همه در موتورهای جستجوی دنیا اینگونه نیستند گوگل. در چین استفاده می کنند بایدو و در روسیه، اکثر آنها استفاده می کنند یاندکس اگر بازاریابی جهانی دارید

از نرم افزار مدیریت ترجمه مناسب استفاده کنید

نرم افزار مدیریت ترجمه شما به عنوان هماهنگ کننده و مدیر پروژه عمل خواهد کرد. و باید چند ویژگی کلیدی داشته باشد مانند:

  1. API برنامه نویسی کاربردی – این به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا قابلیت هایی را به برنامه های خود اضافه کنند و روند توسعه را سرعت بخشند که نقش بسیار مهمی در فرآیند باطن بازی می کند.
  2. همکاری با اعضای تیم – شما باید مطمئن شوید که پروژه های شما تا کنون بدون مشکل اجرا می شوند. ارتباط موثر می تواند تغییرات بزرگی در گردش کار مانند یادداشت ها، نظرات، بازخوردها، برچسب ها، همه در یک مکان ایجاد کند.
  3. حافظه ترجمه-این به شما کمک می کند تا سوابق و اصطلاحات خود را که به طور مرتب استفاده می شود حفظ کنید، که کار تکراری شما را کاهش می دهد.

تست بومی سازی

قبل از راه اندازی تست کنید تا مطمئن شوید همه کلمات و ترجمه دقیق و خوانا هستند. که شامل اشتباهات گرامری، استفاده نادرست از کلیدواژه، متون نامناسب.

افکار نهایی:

اگر بومی سازی درست را با تمرکز بر روی درست به روش درست انجام دهید نرم افزار مخاطب، مدیریت و تست که به موفقیت در بومی سازی وب سایت کمک می کند.