منو سایت

هاست Reseller چیست؟ – سوالات متداول 10

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هاست Reseller چیست؟ - سوالات متداول 10

فروش مجدد یک مشارکت مشترک است که در آن شرکت ها به اشخاص ثالث اجازه می دهند محصولات خود را به عنوان محصول خود بفروشند. با انجام این کار، آنها دامنه خود را فراتر از مخاطبان هدف شرکت خود گسترش می دهند و به افراد بیشتری دسترسی پیدا می کنند.

مفهوم فروش مجدد به دلیل راحتی که به شرکت ها ارائه می دهد و تعداد زیادی از فروش های ایجاد شده از طریق مشارکت، به طور فزاینده ای محبوب می شود. با این حال، برخی از افراد ممکن است به دلیل عدم آگاهی در این زمینه، برای شرکت در فروش مجدد تردید کنند. اگر شما یک فروشنده مشتاق میزبانی وب هستید که به دنبال سرمایه گذاری در یک فرصت تجاری جدید هستید، برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید!

سوالات متداول در مورد توزیع کننده

1. Reseller Hosting چیست؟

راه اندازی یک شرکت میزبانی وب شامل موارد زیادی است – به دست آوردن و حفظ زیرساخت های فناوری اطلاعات، صدور صورت حساب و مدیریت مشتریان، و بسیاری موارد دیگر. ناگفته نماند که همه اینها سرمایه زیادی هم می خواهد.

اما با میزبانی نمایندگی فروش، می‌توانید خدمات میزبانی وب را بدون تمام هزینه‌های اضافی و دردسرهای راه‌اندازی و راه‌اندازی یک شرکت فناوری اطلاعات به مشتریان خود ارائه دهید. شرکت “والد” زیرساخت دیجیتال را فراهم می کند و شما (توزیع کننده) را آزاد می کند تا بر ایجاد، حفظ و رشد پایگاه مشتری خود تمرکز کنید. حتی بهتر، با طرح های میزبانی نمایندگی فروش برچسب سفید، شما می توانید همه چیز را با نام و لوگوی شرکت خود مارک کنید.

2. چگونه می توان یک توزیع کننده شد؟

برای تبدیل شدن به یک فروشنده میزبانی وب، شرکتی را پیدا کنید که علاقه مند به همکاری با آن هستید. مطمئن شوید که یک شرکت قابل اعتماد و قابل اعتماد پیدا می کنید میزبانی A2. در صورت تمایل با ما تماس بگیرید – ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کرده و به سوالات شما پاسخ دهیم!

3. چه کسی می تواند توزیع کننده شود؟

هر کسی می تواند توزیع کننده شود. اگر فردی با انگیزه و با انگیزه هستید، پس کاندیدای عالی هستید. تا زمانی که مایل به یادگیری و مصمم به موفقیت هستید، خوشحالیم که به عنوان یک توزیع کننده از شما استقبال می کنیم.

4. چرا باید توزیع کننده شوم؟

فروش مجدد راهی عالی برای کسب تجربه تجاری است، مانند

  • چگونه یک محصول را بفروشیم.
  • چگونه خدمات خود را تبلیغ کنیم
  • چگونه یک کسب و کار را اداره کنیم.
  • … و خیلی بیشتر!

اگر می‌خواهید کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنید یا می‌خواهید شهرت و تجربه خود را برای کشف فرصت‌های تجاری دیگر ایجاد کنید، میزبانی نمایندگی فروش ممکن است برای شما مناسب باشد. شما می توانید تجربه لازم را در حین ایجاد درآمد شخصی کسب کنید.

5. چقدر سرمایه نیاز دارم؟

این معمولا بستگی به شرکتی دارد که با آن همکاری می کنید. بسیاری از شرکت ها بسته های انعطاف پذیری را ارائه می دهند که به توزیع کننده اجازه می دهد بسته به بودجه خود از بین لیستی از گزینه ها انتخاب کند. شرکت‌هایی وجود دارند که به توزیع‌کنندگان اجازه می‌دهند تا بسته‌های خود را از نظر تنوع و کمیت ایجاد کنند تا تجربه خود را سفارشی کنند.

در میزبانی A2، ما برنامه‌های فروش مختلفی داریم که به شما کمک می‌کند کسب و کار میزبانی وب خود را راه اندازی کنید.

6. سود چقدر است؟

سود فقط به میزان عملکرد شما بستگی دارد. شما حاشیه سود و سهمیه خود را تعیین می کنید. در محدوده خود کار کنید و در صورت امکان سعی کنید از آنها فراتر بروید.

7. آیا به نام دامنه خودم نیاز دارم؟

به عنوان یک فروشنده میزبانی وب، باید نام دامنه خود را داشته باشید. نام دامنه بخش مهمی از هویت شرکت شما است.

اگر هنوز نام دامنه ندارید، نکات ما برای انتخاب یک نام دامنه موثر را حتما بخوانید.

8. چگونه می توانم بسته ها و قیمت های خود را ایجاد کنم؟

بسیاری از فروشندگان از WebHost Manager (WHM) برای ایجاد و مدیریت بسته های حساب استفاده می کنند. برای صورت‌حساب و مدیریت حساب‌های مشتری در کسب‌وکارتان، WHMCS و Blesta گزینه‌های محبوبی هستند.

9. چگونه می توانم به عنوان یک توزیع کننده موفق شوم؟

مانند بسیاری از چیزها، همه چیز به سختی کار شما بستگی دارد. اگر در فروش مجدد تازه کار هستید، در ابتدا ممکن است همه چیز کمی سخت به نظر برسد. مانند هر کسب و کاری، میزبانی مجدد فروشنده نیاز به تلاش و پشتکار دارد. اما می تواند در عین حال بسیار سودآور و سودآور باشد.

10. از کجا شروع کنم؟

همین امروز با تماس با ما شروع کنید! ما همیشه آماده استقبال از توزیع کنندگان جدید هستیم. ما می توانیم به شما کمک کنیم تا کسب و کار میزبانی وب خود را راه اندازی کنید و شما را در مراحل اولیه راه اندازی راهنمایی کنیم.

با همکاری با ما، گام بعدی را برای باز کردن پتانسیل خود بردارید!