منو سایت

نحوه انتخاب ارائه دهنده VPS مناسب

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

VPS سرورها نامیده می شوند سرورهای خصوصی مجازی. هاست VPS با موارد ضروری همراه است سرور فیزیکیکه به چندین سرور مجازی مجزا تقسیم شده است.

نحوه انتخاب ارائه دهنده VPS مناسب

 • VPS دارای سیستم عامل، فضای ذخیره سازی اختصاصی و اختصاصی است رم و سی پی یو منابع با قیمت مقرون به صرفه
 • میزبانی VPS جایی است که شما بیش از یک سرور دارید. می توان آن را اجاره یک آپارتمان در یک بلوک دانست – اتاق های بیشتر، فضای بیشتر، انعطاف پذیری بیشتر و کمی گران تر. شما سطح بالاتری از کنترل دارید، اما همچنان در یک سرور مشترک با دیگران کار می کنید.
 • هاست VPS برای استارت آپ و ایده آل برای کسب و کارهای کوچک، فروشگاه های آنلاین و سایت های شخصی بزرگتر. شما شاهد افزایش ویژگی‌ها، امنیت و عملکرد خواهید بود که همگی برای افزایش هزینه بسیار معقول هستند.
 • اگر می خواهید سایت خود را توسعه دهید، میزبانی VPS نیز عالی است. به آن به عنوان یک سرمایه گذاری فکر کنید – شما می خواهید طرحی را انتخاب کنید که متناسب با جاه طلبی های شما باشد، نه فقط برای اینجا و اکنون.

نحوه انتخاب طرح ها و ارائه دهنده خدمات VPS

 1. دسترسی ریشه:

  کنترل کاملی که با یک VPS ارائه می شود تا بتوانید سرویس خود را مدیریت کنید، کنترل بیشتری داشته باشید و به شما امکان می دهد VPS خود را به دلخواه پیکربندی کنید.

 2. قیمت مناسب :

  ابتدا نیازهای خدمات وب سایت خود را تعیین کنید، سپس میزبانی را پیدا کنید که ساده ترین قیمت را به شما ارائه دهد. باید مطمئن شوید که هاست شما یک ضمانت بازگشت کامل وجه ارائه می دهد تا بتوانید کیفیت پشتیبانی و عملکرد VPS را در طول دوره تضمین بازگشت وجه ارزیابی کنید.
 3. زمان و عملکرد سرور را در نظر بگیرید:

  بررسی کنید که میزبان وب شما چه نسبتی از زمان و عملکرد ارائه می دهد. 99.5٪ و بالاتر، نتیجه توصیه شده برای عملکرد مداوم است، اما هر چیزی زیر 99٪ غیرقابل قبول است.

 4. پشتیبانی فنی 24/7:

  هاست VPS شما باید دارای پشتیبانی 24/7 زنده یا تلفن همراه با جامع ترین پایگاه دانش باشد تا زمانی که با هر مشکلی با VPS خود در ساعت های فرد مواجه می شوید، تیم فنی میزبان وب شما می تواند در اصلاح آنها به شما کمک کند.

 5. نیازهای شما را برآورده می کند با یک برنامه مدیریت شده یا مدیریت نشده

  هاست VPS در 2 نوع ارائه می شود: مدیریت شده و مدیریت نشده. میزبانی VPS مدیریت شده یک محیط ایزوله است که در آن ارائه دهنده پردازش می کند راه اندازی، مدیریت، مدیریت سرور یا برنامه های کاربردی پلت فرم. زمانی که VPS مدیریت نشده کاملاً تحت کنترل مشتری باشد. در اینجا مشتری برای مدیریت تمام فعالیت های VPS مانند محدودیت های امنیتی، نصب نرم افزار و نظارت بر منابع، دسترسی ریشه کامل دارد.

نتیجه
هنگام برنامه ریزی برای انتخاب برنامه ها و ارائه دهندگان VPS، عوامل زیادی وجود دارد که باید قبل از شروع بحث بررسی کنید. عواملی که باید قبل از انتخاب برنامه ها و ارائه دهندگان VPS بررسی شوند عبارتند از:

 • راه حل امن میزبانی VPS
 • پشتیبانی 24/7 مشتری
 • بازگشت پول تضمین شده است
 • دسترسی روت کامل
 • 99.99% آپتایم تضمین شده است
 • مرکز داده در سطح جهانی
 • اتصال شبکه پایدار

پست نحوه انتخاب ارائه دهنده VPS مناسب اولین بار در شبکه های VPS9 پدیدار شد.