منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تفاوت بین توزیع کنندگان و برنامه های وابسته چیست؟

تفاوت بین توزیع کنندگان و برنامه های وابسته چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تفاوت بین توزیع کنندگان و برنامه های وابسته چیست؟

آیا این روزها به دنبال شلوغی اضافی هستید؟ اگر در اینترنت گشت و گذار کرده باشید، به احتمال زیاد نام آن را شنیده اید پخش کننده و وابسته برنامه ها. و هیچ شکی در آن وجود ندارد، وقتی به درستی انجام شود، می توانید از این سرمایه گذاری ها درآمد جدی کسب کنید.

اگرچه هر دو مفهوم دارای اهداف و عناصر اساسی یکسان هستند، اجرا یا پویایی آن دو کاملاً متفاوت است. به عنوان یک توزیع کننده، شما یک محصول یا خدمات را با نام تجاری خود می فروشید. به عنوان یک شرکت وابسته، شما سرنخ ها یا فرصت های تجاری را به برند دیگری ارجاع می دهید تا فرصتی برای کسب کمیسیون داشته باشید.

چرا این مفاهیم را کمی بیشتر بررسی نمی کنیم؟

توزیع کننده چیست؟

آ پخش کننده، همانطور که از نامش پیداست، کسی است که محصولاتی را خریداری می کند (معمولاً به صورت عمده) یا خدماتی را ارائه می دهد که در اصل متعلق به او نیستند، به قصد فروش آنها به گروه مشتریان خود.

در ابتدایی ترین مفهوم، شما محصولات یا خدمات را با قیمتی پایین تر از کسب و کار اصلی خریداری می کنید و برای کسب سود آنها را با قیمتی بالاتر می فروشید. اگرچه هر کسی می تواند توزیع کننده هر محصول یا خدماتی باشد، ساخت شبکه شما برای کسب سود قابل توجه از این روش می تواند زمان و تماس های فروش زیادی را ببرد. پیدا کردن یک منبع عالی برای چیزی که دوباره می فروشید نیز یک مزیت بزرگ است، به خصوص اگر قبلاً یک رابطه کاری خوب ایجاد کرده باشید.

فرض کنید می خواهید برای مثال یک شرکت میزبانی وب راه اندازی کنید. شما تمام برنامه ها و چیزهایی را که برای راه اندازی یک کسب و کار مناسب نیاز دارید، تنظیم می کنید. اما بعد متوجه می شوید که برای انجام آن به سرمایه زیادی و خیلی چیزهای دیگر نیاز خواهید داشت.

اینجاست که میزبانی نمایندگی فروش منطقی است

که در طرح میزبانی نمایندگی فروش، فرصت خرید عمده هاست را دارید. این نه تنها فضای میزبانی زیادی را به شما می دهد که می توانید آن را بر اساس نیازهای مشتریان آینده خود تقسیم کنید. در عین حال، به ابزارهای مختلفی دسترسی پیدا می‌کنید که در غیر این صورت هزینه بیشتری برای دستیابی به آن‌ها برای شما به همراه خواهد داشت. به عنوان یک استارت آپ این ایده آل نیست و بیشتر برای کارهای جانبی است.

همچنین، مزیت بزرگ توزیع‌کننده بودن این است که می‌توانید همه چیز را تحت عنوان کسب‌وکار خودتان برند کنید. به همین دلیل است که برنامه توزیع کننده واقعاً شما را مجبور به انجام کاری کاملاً متفاوت نمی کند، زیرا روش انجام تجارت تقریباً مشابه روش سنتی است.

مزایا و معایب فروش مجدد

هنگام فروش مجدد یک کسب و کار، هزینه های راه اندازی شما نسبتاً پایین است، زیرا مجبور نیستید روی بسیاری از چیزهایی که در غیر این صورت برای راه اندازی و راه اندازی آن نیاز دارید، سرمایه گذاری کنید. به عنوان یک تاجر، لازم نیست نگران چیزهایی مانند تولید باشید. تنها چیزی که باید در مورد آن فکر کنید این است که چگونه یک جریان ثابت از مشتریان و سفارشات به دست آورید.

فروش مجدد نیز باید رشد کسب و کار شما را تسهیل کند. تا زمانی که منبع شما با مشکلی مواجه نشود، می توانید جریان ثابتی از محصولات و خدمات را حفظ کنید.

با این حال، چند نکته منفی در مورد فروش مجدد این است که شما کنترل کاملی بر محصولات یا خدماتی که ارائه خواهید داد ندارید، زیرا در بسیاری از جنبه‌های جریان کسب‌وکار کار اصلی را انجام نمی‌دهید. وقتی صحبت از کیفیت می شود، شما به منبع خود وابسته هستید.

همچنین این احتمال وجود دارد که نتوانید با قیمت رقابتی دوباره بفروشید. بنابراین انتظار داشته باشید که مقدار سرسام آور سود در پیش رو نداشته باشید. فروش مجدد ممکن است آسان به نظر برسد، اما بسته به سودی که می خواهید به دست آورید، باید کار زیادی انجام دهید.

برنامه وابسته چیست؟

اگر فروش مجدد برای شما کار زیادی به نظر می رسد، ممکن است بخواهید سعی کنید یک شرکت وابسته باشید. در حالی که توزیع کننده بودن به شما اجازه می دهد تا کسب و کار خود را اداره کنید، به عنوان یک شرکت وابسته، اساساً به عنوان نماینده فروش برای کسب و کاری که به آن وابسته هستید کار می کنید.

چگونه به یک وابسته تبدیل شویم؟ به یک شبکه وابسته در جایگاهی که می خواهید در آن باشید بپیوندید. یک لینک منحصر به فرد فقط برای شما با یک کد رهگیری برای جاسازی در وب سایت، محتوا و غیره به شما داده می شود.

هنگامی که شخصی روی پیوند وابسته شما کلیک می کند و خرید می کند، شما یک کمیسیون دریافت می کنید. برنامه های وابسته کار می کنند زیرا معمولاً همه افراد درگیر را در یک موقعیت برد-برد قرار می دهند.

این یک راه عالی برای کسب‌وکارها برای به دست آوردن یک جریان ثابت از سرنخ‌ها و فروش است و در عین حال به کسب‌وکارهای کوچک‌تر اجازه می‌دهد از این فروش‌ها سود ببرند. پرکاربردترین برنامه وابسته برنامه آمازون است.

مزایا و معایب یک برنامه وابسته

با یک برنامه وابسته، راه کسب درآمد بسیار ساده و ساده است. شما می توانید از طریق این شلوغی جانبی درآمد منفعل به دست آورید و شروع کار بسیار آسان است. به علاوه، شما مسئولیت های زیادی نخواهید داشت، بنابراین کار کمتری نسبت به توزیع کننده است.

اما مطمئناً از آنجایی که فقط یک شرکت وابسته هستید، فقط پورسانت دریافت می کنید که صادقانه بگوییم بسته به محصولات یا خدماتی که به آنها پیوند می دهید نمی تواند زیاد باشد. فروش در اینجا نیز تضمینی نیست.

کدامیک برای شما بهتر است؟

بنابراین در بحث توزیع کننده و شریک کجا ایستاده اید؟ من فکر می کنم از قبل مشخص است که چه چیزی برای شما مناسب تر است:

اگر می خواهید یک کسب و کار سنتی راه اندازی کنید، سود خود را کنترل کنید و مایل به انجام کار هستید، سپس یک توزیع کننده شوید.

اگر فقط به یک شغل جانبی یا درآمد غیرفعال اضافی نیاز دارید، به یک شرکت وابسته تبدیل شوید.

میزبانی و برنامه های وابسته به نمایندگی هاست A2

با راه‌حل‌های میزبانی نمایندگی A2 Hosting، مشتریان شما تضمین می‌کنند که وب‌سایت‌های سریع‌تری در سرورهای توربو ما داشته باشند، از رتبه‌بندی SEO بهتر، نرخ پرش بسیار پایین و نرخ تبدیل بالا لذت ببرند. همچنین توسط یک تیم پشتیبانی فنی 24 ساعته و سرورهایی که 99٪ آپتایم را تضمین می کنند، پشتیبانی خواهید کرد.

و بله، ما همچنین یک برنامه وابسته را ارائه می دهیم که در آن تضمین می شود هر بار که مشتری را از طریق ما ارسال می کنید، کمیسیون دریافت کنید. این همان چیزی است که ما آن را وضعیت برد-برد می نامیم.

بنابراین، آیا می خواهید درآمد جانبی کسب کنید؟ امروز با ما تماس بگیرید!