منو سایت

به تم مشتری cPanel بروید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
به تم مشتری cPanel بروید

cPanel یک کنترل پنل با امکانات کامل و مبتنی بر وب است که به شما امکان می دهد به راحتی حساب هاست خود را مدیریت کنید. با سی پنل می‌توانید تمام جنبه‌های سایت خود از جمله حساب‌های ایمیل، فایل‌ها، پشتیبان‌گیری، آمار وب‌سایت و موارد دیگر را مدیریت کنید. همچنین یکی از پرکاربردترین کنترل پنل هایی است که توسط بسیاری از شرکت های هاستینگ به عنوان بخشی از پکیج های خود ارائه می شود.

تم ها ظاهر رابط cPanel را ارائه می دهند. آخری سی پنل نسخه تم مشتری نامیده می شود و جایگزین تم فانوس کاغذی می شود (که به نوبه خود جایگزین تم x3 قبل از آن شد). اگر مدتی است که از Paper Lantern استفاده می کنید، ممکن است به فکر تغییر به مشتری باشید. در اینجا چیزی است که باید در مورد آخرین تم cPanel بدانید.

تفاوت بین تم های cPanel Paper Lantern و Jupiter

Jupiter ظاهر و احساس کاملا جدیدی را به رابط cPanel ارائه می دهد. اما دو صفحه جدید نیز ارائه می دهد: ابزار و راه حل ها.

اگر قبلا از سی پنل استفاده کرده اید، ابزار صفحه تا حد زیادی برای شما آشنا خواهد بود. این صفحه پیش‌فرض است و ویژگی‌ها را در دسته‌های آشنا، مانند ایمیل، دامنه‌ها و پایگاه‌های داده گروه‌بندی می‌کند. همچنین اطلاعات مربوط به حساب خود را با یک نگاه در نوار کناری سمت راست مشاهده خواهید کرد، از جمله:

  • اطلاعات عمومی: در اینجا اطلاعاتی مانند آدرس IP حساب خود، فهرست اصلی، نام کاربری و موارد دیگر را خواهید یافت.
  • اطلاعات سرور: در اینجا اطلاعات مربوط به سرور مانند شماره نسخه نرم افزار و اطلاعات مسیر را خواهید یافت.
  • آمار: در اینجا آمارهای مختلفی در رابطه با استفاده از منابع حساب خود مانند استفاده از دیسک، پایگاه داده و دامنه پیدا خواهید کرد.

این راه حل ها از طرف دیگر صفحه کاملاً جدید است. برای کاربران مبتدی سی پنل در نظر گرفته شده است. این شامل آموزش هایی برای کارهای رایج مانند نحوه راه اندازی یک حساب ایمیل و ایجاد یک وب سایت است. همچنین سؤالات متداول و پیوندهایی به منابع اسناد وجود دارد تا به شما کمک کند به راحتی پاسخ سؤالات خود را پیدا کنید.

در سی پنل از تم فانوس کاغذی به مشتری تغییر دهید

لازم نیست منتظر بمانید تا ببینید تم جدید مشتری چگونه است. شما به راحتی می توانید اکنون حساب خود را به طرح زمینه مشتری تغییر دهید تا رابط کاربری جدید را تجربه کنید. برای انجام این کار؛ این موارد را دنبال کنید:

  1. وارد حساب سی پنل خود شوید.
  2. در نوار کناری سمت راست زیر اطلاعات اصلیپیدا کردن موضوع کادر فهرست.
  3. انتخاب کنید سیاره مشتری. cPanel به طور خودکار به موضوع مشتری سوئیچ می کند.
  4. اگر می‌خواهید به موضوع فانوس کاغذی برگردید، کافی است انتخاب کنید فانوس کاغذی که در موضوع کادر فهرست.

نتیجه

cPanel تغییر به تم مشتری را آسان کرد. با توسعه اختصاصی و وعده ویژگی‌های بیشتر، مزایای تغییر به مشتری بیشتر از هزینه‌های ماندن با تم قدیمی‌تر فانوس کاغذی است.

در میزبانی A2، ما در تلاش هستیم تا آخرین استانداردها و به روز رسانی های صنعت را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم. حساب های میزبانی ما شامل تم جدید مشتری است، بنابراین می توانید از بهترین چیزی که سی پنل ارائه می دهد لذت ببرید. تیم پشتیبانی اختصاصی ما 24/7/365 آماده پاسخگویی به سوالات شماست.